10 ways how to have a joyful winter day | Lattitude Blog

4:48 PM

Hello!
Winter is here and we wanted to start our blog by posting few fun and cool tips how to stay happy in this gloomy weather (of course if you are living anywhere like Latvia, where we have grey and cold winter season :D) In this post we will show you 10 ideas on how to have a joyful winter day.

Čau! 
Ziema ir klāt un mēs vēlējāmies sākt šo blogu ar pāris jautriem un foršiem padomiem par to, kā saglabāt priecīgu garastāvokli drēgnajā laikā (protams, ja tu dzīvo Latvijā, kur ziema ir pelēka un auksta :D). Šajā rakstā mēs parādīsim 10 veidus kā priecīgi pavadīt ziemas dienu.1. Tea. I believe you should start your day with a big cup of your favourite tea, it will warm you up and let yourself daydream for a little bit longer. Even if you aren't a big fan of tea, You can choose hot cocoa, coffee or other liquid, just remember - stay hydrated! :)

1. Tēja. Es domāju, ka tēja ir labs sākums jebkurai dienai, tase tējas tevi sasildīs un atļaus tev pasapņot mazliet ilgāk. Pat ja neesi liels tējas fans, tad vari izbaudīt vai nu kakao, kafiju vai citu dzērienu, galvenais - esi padzēries un vesels! :)

2. Music. Sometimes in these dark winter evenings there is nothing you would like to do, therefore you can cheer yourself up with some music that will motivate you to study or work. Music can create the right atmosphere for whatever you are doing. It can calm you down after a stressful day or give the right amount of energy you need for finishing your work. In your spare time you can put some songs in your 'Summer song playlist', have you decided on which festivals you will attend this year?

2. Mūzika. Brīžiem liekas ka ziemas garajos vakaros itin neko negribās darīt, tapēc, lai sevi pamudinātu mācīties vai strādāt, iesaku fonā uzlikt piemērotu mūziku, kas rada patīkamu atmosfēru. Mūzika var gan nomierināt pēc stresainas dienas, gan dot tieši vajadzīgo enerģijas devu. Brīvākā brīdī vari jau sākt veidot savu vasaras dziesmu pleilisti, vai jau esi idomājis uz kuriem mūzikas festivāliem dosies?3. Winter sports. Obviously winter is the best time for enjoying snow and ice. It can be skiing or skating with your friends or family. Of course there are such winter entertainment options for free as sliding down the hill or snowball fight with lots of fun and unforgettable memories. Also, cold winter air might sort all your thoughts and lift up your mood.

3. Ziemas sporti. Kad tad vēl, ja ne ziemā izbaudīt sniegu un ledu. Tā var būt gan lieliska atpūta slēpojot, gan slidojot kopā ar draugiem vai ģimeni. Bet ir arī tādi bezmaksas ziemas prieki kā sļūkšana lejā no kalniņa vai pikošanās, kas atstāj neaizmirstamas atmiņas un pozitīvas emocijas. Kā arī ziemas svaigais gaiss noder, lai izvēdinātu galvu kadā garāk pastaigā.


4. Go to art galleries. If you want to find some inspiration and new insights, we recommend you to visit some art exhibitions. They are not always highly priced, you can always find free events on facebook.

4. Ej uz izstādēm. Lai iegūtu jaunus iespaidus un uzņemtu tieši vajadzīgo mākslas devu, ieskām Tev apmeklēt izstādes. Ne vienmēr par tam ir jāmaksā, bieži vien notiek arī bezmaksas pasākumi, par kuriem var uzzināt facebookā. 
5. Sort out your old clothes. Most probably you own lots of unnecessary and unwanted clothes. Get rid of those pieces you don't like and wear. You can also give them to someone who would appreciate them more and in that way you would have made someone else happier and yourself as well. When you have sorted out all your clothes it will be much easier to decide on what to wear. You can arrange your clothes by colours or already by possible outfits. It is much better to have an organised closet than have tons of overfilled drawers.

5. Izšķiro savu drēbju skapi. Tajā noteikti karājas daudz nevajadzīgu un nekam nederīgu drēbju. Pēc skapja izšķirošanas būsi priecīga/s ne tikai tu, bet arī kāds, kam nevajadzīgās drēbes vari atdot. Atdotās drēbes tev dos gan prieku, gan viegluma sajūtu un jaunu skatu uz savu apģērbu. Apģērbu gabalus vari sakārtot jau pa komplektiņiem, vai arī pēc krāsām, labāk tā nekā visu nogrūst kādā pārpildītā atvilktnē.


6. Charity. In the previous point I already talked about joy of giving, therefore we suggest that you take some of your unwanted stuff to charity. That way you can make one or more people very happy. Such actions as helping old person to cross the street, going to animal shelter, cooking cupcakes for your best friend, all can be valued as acts of kindness. When was the last time you did something good to others?

6. Labdarība. Jau iepriekšējā punkta minējām par dāvināšanas prieku, tik pat labi iesakām nest savas nevajadzīgās mantas uz labdarības iestadēm, tādējādi iepriecinot kādu cilvēciņu vai vairākus. Pie labajiem darbiem vari pieskaitīt arī tuvējās patversmes apmeklējumu, palīdzību sirmgalvim, pārejot ceļu, vai pacienājot draugus ar pašceptiem keksiņiem. Kad pēdējo reizi tu izdarīji kaut ko labu?
7. Read a book or go to library. Reading a book can shorten those long winter evenings very easily. Not only time goes little bit faster while you are reading, but you also entertain yourself and get your thoughts away. If you don't own many books at home, it is wise to visit the library. There you will be able to find something unexpected in that wide variety of books. Also the good side of going to library is that you can look at those big fashion books that are just too expensive to buy in regular book stores.

7. Lasi grāmatu vai ej uz bibliotēku. Grāmaas lasīšana itin labi var saīsināt garos ziemas vakarus un labi izklaidēt. Ir vērts arī aiziet uz bibliotēku, kur ir ļoti plašs grāmatu klāsts, un iespējams atrast, ko tādu, ko nemeklēji. Vēl liels bonuss bibliotēkām ir tas, ka var apskatīt lielās skaistās modes grāmatas, kuras veikalā maksā bargu naudu un roka neceļās tās pirkt.


8. Treat yourself. Take an aromatic bubble bath, lit up candles and relax. Or cook your favourite dish and watch those TV series you have missed out on. Maybe you much better would like to play video games or surf pinterest. Whatever it is that you like, give yourself some time to simply have fun!!!


8. Palutini sevi. Ieej smarzīgā burbuļvannā, iededz sveces un relaksējies, vai pagatavo savu mīļāko ēdienu un noskaties TV šova sērijas, kas jau sakrājušās. Varbūt tev ļoti patīk spēlēt datorspēles vai pavadīt laiku pinterestā, vienkārši atrodi brīdi tam, kas tevi iepriecina un atpūties!!!
9. Find a new hobby. Maybe you already got many hobbies. But routine can happen to anyone. Have you tried rock wall climbing, yoga, hip-hop dancing, making short films, writing stories? It could be anything you haven't practice enough, but now it is the perfect time to start/continue.

9. Atrodi jaunu hobiju. Varbūt tev jau ir vairāki hobiji, bet tā vien šķiet, ka dzīvo rutīnā. Vai tu esi pamēģinājis/usi kāpt klinšu sienās, nodarboties ar jogu, dejot hip-hopu, taisīt īsfilmas vai rakstīt stāstus? Tas var būt jebkas, ko tu neesi pietiekami izmēģinājis/usi, bet tagad ir īstais laiks lai sāktu vai turpinātu to darīt.


10. Travel. Get out of your house. A little walk till park or place, you haven't visited before, might turn out as a pleasant event. If you get a chance, travel outside your town/city and see some other places in your country. If you are feeling even more adventurous, you can come and visit Latvia. :D We recommend to take a look at cities - Riga, Jurmala and Sigulda for the best experience. http://www.visitlatvia.lv/en/

10. Ceļo. Dodies kaut kur ārpus mājas. Arī pastaiga līdz parkam vai vietai, kur nekad neesi bijis, var izrādīties kā patīkams notikums. Ja ir iespēja, tad ieplāno tālākus izbraucienu pa savas valsts robežām. Arī citās pilsētās ir gana daudz, ko apskatīt. Mēs iesakām aizbraukt uz Siguldu, kur ir daudz ziemas atrakciju un apskates objektu. Kā arī nepalaid garām vērienīgo ziemas festivālu marta sākumā Siguldā, vairāk informācijas šeit - http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/6767/ .


These were our 10 ways how to have a joyful winter day. What is something you like to do during the winter? Was it something we didn't mention, if so, we would like to know. Just leave a comment! :)

Šie bija 10 veidi kā priecīgi pavadīt ziemas dienu no mūsu puses. Kas ir tas, ko Tev patīk darīt šajā laikā? Varbūt tas ir kaut kas, kas nebija mūsu sarakstā, tādēļ mēs vēlētos to uzzināt. Atstāj savu atbildi komentāros! :)

Photos:

www.free-picture.net, personal archive

xoxo,

Andra Krēslina & Annija Šreitmane
Lattitude.lv - Fashion and Lifestyle blog

You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook

Instagram