DIY - Wishes/Happy Thoughts Jar | Lattitude Blog

2:45 PM

Hi!

Year 2015 is here so happy New Year! It is also a time when we make our resolutions for the year and wish for something. A great way how to contain all the wishes is by taking a simple jar, fill it with pieces of paper and decorate it. Now your DIY Wishes Jar is ready! We chose to wrap each paper with a ribbon and add some golden stars in the bottom of the jar. You can decorate as you want, just so you have fun! :)


2015. gads ir klāt un mēs jūs sveicam ar Jauno gadu! Ir arī klāt laiks, kad veicam apņemšanās un vēlamies kaut ko sasniegt šajā gadā. Lielisks veids kā saturēt kopā visas vēlēšanās ir tās glabājot burciņā, pilnā ar lapiņām un pāris dekorācijām. Atliek tikai atrast burciņu, sagriezt lapiņas, un DIY Wishes Jar ir gatava! Mēs izvēlējāmies katru papīrīti apsiet ar lentīti un iebērt zelta zvaigznītes burkas apakšā. Dekorē kā vēlies, galvenais lai pašam prieks! :)---

You can also use the same jar for collecting not only wishes but also happy moments of everyday life. That way you can see what did come true and what unexpected positive things did happen.
Write down everything that you have done that day, the more the better.
Then in year 2016. you will open the jar and lighten up your mood by reading all the notes. You can leave the jar available for those moments when you feel down and want to make yourself better. :)


Katru dienu centies ik uz soļa saskatīt ko pozitīvu savā ceļā, dienas gaitā, vienalga, vai Tev ir licis pasmaidīt kāds notikums vai ir sasniegts kāds jauns mērķis, vai kaut vai tikai tuvojies tam, jo ļoti svarīgi ir  novērtēt sevi, savus darbus un centienus.
Uzraksti uz lapiņas, ko esi izdarījis, piedzīvojis šajā dienā - jo vairāk jo labāk.
Pēc tam 2016. gadā varēsi izlasīt visas mazās lapiņas. Vari izlasīt dažas arī brīžos, kad jūties nomākts -  tas ļaus Tev atcerēties šajā gadā piedzīvoto un liks Tev pasmaidīt. :)


Novēlam, lai 2015. gadā tie skaistie, smieklu piepildītie mirkļi ir tik daudz, ka ar vienu happy thoughts burciņu nepietiek !

We wish all of you many happy, beautiful and fun filled moments in 2015 so that one happy thoughts jar isn't enough!


xoxo,

Andra Krēslina & Annija Šreitmane
Lattitude.lv - Fashion and Lifestyle blog


You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook

Instagram