Beauty hacks | Lattitude Blog

10:26 PMWe present you 7 beauty hacks that we found very helpful and all of you should know. :)

Mēs Jums piedāvājam 7 noderīgus skaistuma trikus, ko Jums vajadzētu zināt! :)

1. Perfect ponytail. Do you want a perfect ponytail in less than 1 minute? All you need is comb, hair tie and few bobby pins. First step is to make a simple pony tail Then add 2 bobby pins as shown in the picture. Those two bobby pins will create volume for your hair and you are ready to go. Wasn't that easy? :)

1. Perfekta zirgaste. Vēlies perfektu zirgasti? To var panākt mazāk kā 1 minūtes laikā. Viss, kas tev ir nepieciešams - matu suka, gumija un matu sprādzītes. Pirmais solis ir uztaisīt asti. Otrais solis ir iespraust divas mazās sprādzītes tieši tā kā ir norādīts foto - zem zirgastes, aizāķējot sprādzītes aiz matu gumijas - tas radīs to pacēluma efektu Tavai zirgastei un Tu esi gatava doties. Tieši tik vienkārši! :)2. Hair pins. Since we were talking about hair pins, if you feel like they are slipping out of your hair all the time, try spraying them with hairspray. It should keep the bobby pins in place.

2. Matu sprādzītes. Turpinot tēmu par matu sprādzītēm. Ja citreiz tās iespraužot matos, tās mēdz nepārtraukti slīdēt ārā, tad tas kā ar to cīnīties - nopūt tās ar matu laku, tas palīdzēs tām turēties vietā.


3. Hair accessories. Do you want to spice up your hairstyle, but hair accessories in shops seems ridiculously expensive? And you aren't really for a mood to DIY them yourself.. To create fun hairstyle only accessories you need are bobby pins. Arrange them in shapes like triangle or herringbone.

3. Matu aksesuāri. Vēlies paspilgtināt savu matu sakārtojumu ar kādu aksesuāru, bet liekas, ka veikalos nopērkamie matu aksesuāri ir pārāk dārgi?! Pašai taisīt matu aksesuārus arī nešķiet laba ideja? Lai padarītu savu frizūru interesantāku, vajadzīgas tikai dažas matu sprādzītes. Sakārto tās tādās formās kā trijstūris vai arī skujiņa. 


4. Spoons against puffy eyes. If you have a problem of waking up with puffy eyes, then keep a spoon in your freezer. And when you wake up take the spoon out of the freezer and press against the puffy area for approximately 30 seconds.

4. Karotes pret maisiņiem zem acīm. Ja Tev ir problēmas ar maisiņu veidošanos zem acīm, tad turi saldētavā karoti, ko no rīta pēc pamošanās izņem no saldētavas un pieliec zem acīm uz turi apmēram 30 sekundēs, lai mazinātu maisiņu efektu.


5. White eye pencil. In mornings after a party or period of being sick, you wake up early and wonder how to conceal your tired eyes. Sunglasses? No, who would meet people with sunglasses when it isn't even sunny. Instead you can add white eye pencil or eye shadow to the inner corners of your eyes, it will "open" your eyes and make you more awake.

5. Baltais acu zīmulis. Rītos, kad ir jāceļās ļoti agri, esi pēc ballītes vai arī šī ir tā nedēļa, kad esi saaukstējusies, bet tāpāt plānotājs ir pilns ar norunātajām tikšanās reizēm, un vēlies noslēpt savas nogurušās acis. Saulesbrilles? Nē, kurš gan šādā laikā dosies uz tikšanos ar saulesbrillēm? Pavisam vienkārši - Tev būs nepieciešams gaišs acu zīmulis vai acu ēnas, ar kurām iekrāsot acu kaktiņus - tas radīs to "es esmu pamodusies" efektu.
6. Out of mascara? Definitely not. The reason why you think there is no mascara in the tube is simply because the bristle is covered in too much of the product. All you have to do is wipe the bristle in a napkin removing all the excess mascara. Now it is ready to use again!

6. Beigusies skropstu tuša? Noteikti nē. Iemesls tam, kāpēc Tev tā varētu likties - tūbiņas birstīte noteikti ir vienkārši saķepusi. Viss, kas tev ir jāizdara - izņem birstīti no tūbiņas, paņem salveti un kārtīgi notīri lieko no birstītes. Nu tā atkal ir gatava darbam!7. Mascara - eye liner. When in a rush or don't have any eye liner left, grab your mascara and use as a liner. It will last long enough and look as a regular black liner if you apply it carefully with a brush. You can color both lower lash line and upper one.

7. Skropstu tuša - acu laineris. Tad, kad laineris beidzies vai ļoti jāsteidzas, vari izmantot skropstu tušu kā laineri. Tā būs gana noturīga un izskatīsies kā melns laineris, ja to precīzi ar otiņu uzklāsi pie skropstu līnijas. Tā vari iekrāsot gan apakšējo, gan augšējo skropstu daļu.P.S. Thanks for reading our 7 beauty hacks. Feel free to write down your beauty tricks down below, we would love to read them. :) / Paldies par mūsu 7 skaistuma padomu izlasīšanu. Tu esi laipni aicināts pierakstīt savus skaistuma trikus lejā, komentāru sadaļā, mēs priecātos tos lasīt! :)xoxo,
Andra Kreslina & Annija Sreitmane
Lattitude.lv - Fashion&Lifestyle Blog

You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook

Instagram