8 Ways How To Style A Black Dress | Lattitude Blog

9:30 PM
Hello! It is a fact that every woman should own a Little Black Dress. It is so simple, yet it can be worn as a part of an unique and fashionable look. On this sunny spring day we decided to post 8 ways to style a black dress.


Čau! Tas ir fakts, ka katrai sievietei skapī jābūt Mazajai Melnajai Kleitiņai. Tā ir tik vienkārša, bet tajā pašā laikā to var iekļaut unikālā un stilīgā tērpā. Šajā saulainajā pavasara dienā mēs nolēmām Jums parādīt 8 veidus kā nēsāt melnu kleitu.
1) Denim Shirt. One easy way how to transform a black cocktail dress into a everyday piece. Simply add Your favourite accessories, some ankle boots and You are ready for a busy day!

1) Džinsa krekls. Viens viegls veids kā melnu kokteiļkleitu pārvērst par ikdienišķu apģērba gabalu. Pievieno savus mīļākos aksesuārus, uzvelc zābaciņus un esi gatava savai darba pilnajai dienai!2) Colourful blouse. Wanna stand out? What's a better way than wearing a bright blouse. It is okay if the blouse is oversized, You can tie it like we did in the photo. This look brings the vibes from 80s.

2) Spilgta blūze. Vēlies izcelties? Kā vēl labāk paspilgtināt savu tēlu, ja ne ar spilgtu blūzi. Nekas, ja blūze ir garāka, tieši tā interesentāku Tu varēsi padarīt savu tēlu, ja sasiesi to tā, kā Mēs to izdarījām. Šis tērps liek nedaudz atgriezties 80-tajos.
3) Plaid shirt. It is a 90s grunge style element.  Tie the plaid shirt around your waist, wear chunky shoes, a backpack and grab a skate board. The last item really depends on your skills. ;) Plaid shirt not only will serve You as an accessory but it'll keep You warm if it gets cold.

3) Rūtains krekls. Šis ir ļoti raksturīgs 90' gadu stila elements. Apsien rūtainu kreklu ap vidukli.Vēl labāk - savieno ar masīviem apaviem. Šeit rūtainajam kreklam var būt divas funkcijas - ap vidukli tas noteikti vairāk kalpo kā aksesuārs, bet hei, ja paliek auksti, tad uzvelc to.  Šim tēlam pietrūkst tikai skeita dēlis.
4) Layers. Don't be afraid to mix and match. It might not be +20oC everyday, so start with adding a blouse, then a sweater, You can also add a blazer or a leather jacket. It is all up to You!

4) Kārtas. Nebaidies miksēt, sāc ar blūzi, vari uzvilkt arī džemperīti, un pievienot arī žaketi vai ādas jaku, pēc Tavas brīvas izvēles.
5) Skirt. Play with your wardrobe a little bit. Who told You that You cannot wear a skirt over a dress? Some dresses would look so amazing as a top/blouse, so don't be afraid to experiment and wear a skirt over the dress. It will completely transform Your look and no one will know your secret. We suggest that you add a statement necklace to make the look even bolder.

5) Svārki. Spēlējies ar apģērbu gabaliem. Kurš teica, ka nevar uz kleitas uzvilkt svārkus? Ir kleitas, kuras tā vien gribētos, lai būtu vēl vienā eksemplārā kā blūze/krekliņs priekš svārkiem. Tad reku, risinājums. Mēs iesakām eksperimentēt un uzvilkt pāri kleitai svārkus, tas pilnībā izmainīs Tavu izskatu un neviens pat nenojautīs, ka to izdarīji. Pievieno arī kaklarotu, škiet it kā sīkums, bet patiesībā pievienojot šādu uzkrītošu nieciņu, tā Tu vari piešķirt savam tēlam "odziņu".6) Leather jacket. Wearing sneakers with LBD? Sounds like a courageous step, but You have seen those fashion bloggers all around the world not being afraid of contrasts in their looks. Here we are again - don't be afraid to experiment. Add a leather jacket, a cap, sneakers and you have an edgy/sporty look. LBD is definitely a versatile piece you should own!

6) Ādas jaka. Pievilkt klāt kedas pie koķetīgas kleitas ir drosmīgs solis, bet tādejādi Tu vari nodrošināt savam tēlam patīkamu kontrastu. Modes blogeri visā pasaulē atļaujas tādas spēles ar kontrastiem. Atgādināsim vēlreiz - nebaidies eksperimentēt. Pievieno ādas jaku, cepuri un Tev ir sportisks/edgy stils. MMK pavisam noteikti ir ļoti daudzpusīgs apģērba gabals, kuram Tev ir jābūt!
7) Trench coat. Maybe it is going to rain today? Grab your favourite pair of rubber boots and a colourful trench coat. It is all about the colours and not being afraid to stand out. Black dress will be the background for all the colourful items and keep the look together. On the other hand, bright accents will make You look stunning.

7) Trencis. Varbūt šodien līs? Paķer savus rozā gumijniekus un košu trenci. Šeit viss ir par un ap krāsām un par nebaidīšanos izcelties. Kleita šeit kalpo par fonu un lielisku satur visu tēlu kopā, turpretī košie akcenti liks Tev izskatīties satriecoši.8) Cardigan + scarf. Here we have some cozy layers again. A cardigan can make your LBD look very casual. Scarf will keep You warm and a belt can accentuate your waist for a more feminine look.

8) Jaka + šalle. Un atkal apģērbu kārtas lieliski noder ērta tērpa veidošanai. Vienkārša jaciņa padarīs Tavu MMK ikdienišķu. Toties šalle sasildīs un jostiņa padarīs Tavu vidukli vēl izteiktāku. Lūk, sievišķīgs un ikdienišķs tērps.
xoxo,
Andra Kreslina & Annija Sreitmane
www.lattitude.lv - Fashion & Lifestyle blog

You Might Also Like

2 comments

 1. Nice Inspirations

  FOLLOW my Blog!!! Maybe we can follow each other!!!
  http://rimanerenellamemoria.blogspot.de

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you! :)
   Yes, we can, I already followed you. Keep up the good work! :)

   Delete

Like us on Facebook

Instagram