Snow White Inspired Makeup | Lattitude Blog

5:48 PM

Hello! Halloween is coming and we decided to do little makeup transformation for this occasion. What is cool about this makeup look, it would look great at any party, but when you throw on a wig and the right accessories suddenly you turn into a fairytale character.


Čau! Helovīns jau tuvojas un mēs izdomājām izveidot grimmu šim pasākumam. Kas ir forši šim grimmam, ar to var iet uz jebkuru ballīti, bet atliek tikai uzlikt parūku un pareizos aksesuārus, lai pēkšņi pārvērstos par pasaku varoni.Snow White Inspired Makeup Tutorial


Creating Snow White makeup starts with finding the lightest foundation, in our case it was Maybelline FIT ME in shade 110.

Lai izveidotu Sniegbaltītes grimmu, vispirms jāatrod visgaišākais tonālais krēms, mūsu gadījumā tas bija Maybelline FIT ME tonis 110. 


First steps are - applying the foundation, adding concealer to any spots, redness or under eye area, setting everything with powder, then adding pink blush to the apples of the cheeks. Blush is very important to create youthful Snow White's look.

Pirmie soļi - uzklāt tonālo krēmu, konsīleri, kur tas vajadzīgs uz sarkaniem izsitumiem, lokiem zem acīm, tad nopūderējam visu seju, uzklājam uz vaigu apaļumiem rozā vaigu sārtumu. Vaigu sārtums šeit ir ļoti svarīgs, lai atdarinātu jauneklīgo Sniegbaltītes izskatu.Next you draw eyebrows with a dark eye pencil, set them with translucent powder or dark eye shadow. For the eyes we used NYX jumbo eye pencil in Milk, but any white eye product will work, then we took brownish eye shadow (Naked basics - Faint) to emphasise the crease and blend everything together.

Tālāk vajadzīgs uzzīmēt uzacis ar tumšu acu zīmuli, lai tās neizsmērējas pa virsu uzklāj nedaudz pūderi vai tumšas acu ēnas. Uz acu plakstiņiem mēs izmantojām NYX jumbo acu zīmuli Milk tonī, bet šeit derēs jebkurš balts acu produkts, tad mēs izmantojām brūnganas acu ēnas (Naked basics - Faint) virs plakstiņa kustīgās daļas un visu sapludinām kopā.Black mascara is a must, we used one of the Artdeco's mascaras to get a powerful look. If you are more advanced with makeup, we suggest you try false lashes to complete Snow White Inspired Makeup look.

Melna skropstu tuša ir pilnīgi obligāta, mēs izmantojām Artdeco tušu, lai panāktu spēcīgu garu skropstu efektu. Ja jau esi mazliet profesionālāka ar grimma uzklāšanu, tad mēs iesakām izmēģināt mākslīgās skropstas šim Sniegbaltītes iedvesmotajam grimmam.

And the last thing is to line the lips with red lip pencil and fill them with red lipstick! Below you can see Before&After.

Un visbeidzot uzzīmē lūpu kontūru ar sarkanu lūpu zīmuli un aizpildi to ar sarkanu lūpukrāsu. Apakšā var redzēt mūsu Pirms&Pēc.


Then you add a black wig, red bow and a dress and you are ready for Halloween!

Un tad pievieno melnu parūku, sakanu banti, kleitu un tu esi gatava Helovīnam!What will you be for this halloween? Write a comment or post a photo on Instagram with #lattitudelv.

Kas Tu būsi šajā Helovīnā? Raksti komentāru vai liec bildi Instagram ar #lattitudelv.


xoxo,
Annija Šreitmane & Andra Krēsliņa
www.lattitude.lv - Fashion & Lifestyle Blog

You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook

Instagram