Benefits of Yoga | Lattitude Blog

8:33 PM


Hello! We wanted to point out some Benefits of Yoga and how you can introduce Yoga to your lifestyle! :) 
[Read in Latvian below] • RESTART YOURSELF
Yoga, running, meditation, dancing, aerobics - movement will wake you up and give energy for the rest of the day.
 • FLEXIBILITY
If you do yoga regularly it will increase your flexibility as well as keep you fit and maintain good posture. Specifically after a yoga practice you will notice yourself standing little bit more straight than usual. 
 • STRESS RELIEF
If you try little bit of meditation (even at beginners level) during yoga - concentrating on your movement, breathing - it will help you reduce stress.
 • YOGA AS A LIFESTYLE
Yoga can be your hobby or something new simply to try out. Actually there are many types of yoga, many places to practice, making sure to fit everybody's needs. Yoga is a way to explore yourself, cheer yourself up, assistance to cope with back aches, for example. Remember that yoga wont heal you, it is important to do yoga and maintain healthy lifestyle as well.


 • YOGA DOESN'T HAVE TO BE EXPENSIVE
You don't have to go to fitness centre, you can choose friendly alternatives. You can find youtube channels www.youtube.com where they show you how to do yoga at your home, here are a list that we recommend.

Yoga with Adriene - here you will find a whole section of videos specially for beginners, healing yoga, fitness yoga, and most exciting - "Yoga 30 days", where yoga teacher Adriene tech you yoga every day, for example, Hatha yoga, Shakti yoga styles.

Do You Yoga - If you feel like doing a challenge, then here you will find a 14 days yoga challenge, which will take only 10 minutes of your time each day. Do You Yoga invites you to join their website and then follow your yoga achievments totally for free, as well as discuss with people all around the world. In Do You Yoga profile you will find many video how to learn yoga poses, or how to find a balance.

Tara Stiles Yoga - this profile include not only yoga videos but also healthy recipes, as well as stories and adventures of Tara being a yoga instructor and how she went to Bali. Tara Stiles will also teach you how to breathe correctly.

Yoga By Candice - this profile has very specific yoga videos, they are organized by - the lenght of the practice, body part you want to focus on, also by the type of yoga, for instance, morning yoga, afternoon yoga, evening yoga.
 • YOGA APPS
Daily Yoga - app which supplies with yoga videos, gives you step by step instructions, a chance to follow your growth, even the amount of calories you have burned that day. You get a motivation by following other members of this app and possibility to share your successes and insights, as well as photo captures. Daily Yoga app also have music which is suitable for the practice.

Pocket Yoga  - in this app you will find various yoga positions, also you will find the names for each position, as well as a description, and most importantly the benefits of it. 

Universal Breathing: Pranayamavery important part of yoga is correct breathing, and there is app that will help you improve it.
***


Čau! Mēs vēlējāmies apkopot pāris labumus, ko dod nodarbošanās ar jogu, un kā jogu ieviest arī savā dzīvē. :)

 •  RESTARTĒ SEVI

Joga, skriešana, meditācija, dejošana, aerobika - kustības Tevi pamodinās, uzlādēs visai dienai.


 •  LOKANĪBA

Nodarbojoties ar jogu regulāri, tā palīdzēs attīstīt Tavu lokanību, kā arī uzturēs formā Tavu stāju. It īpaši, tieši pēc tikko beigušās jogas nodarbības, noteikti pieķersi sevi pie tā, ka pilnīgi, pašai nemanot, prasīsies turēt taisnu muguru.


 • STRESA MAZINĀŠANA

Ja vēl jogas nodarbes laikā attīstīsi vismaz iesācēja līmenī meditāciju, koncentrējoties uz savām kustībām, elpu vai ko citu, tas noteikti varēs palīdzēt mazināt ikdienas stresu. • JOGA KĀ DZĪVESVEIDS

Joga kādam var būt kā hobijs, kādam kaut kas jauns, ko izmēģināt. Ir tik daudz jogas novirzieni, veidi, iespējamās lokācijas vietas, kur ar to nodarboties, ka noteikti varētu apmierināt jebkuru gaumi. Joga ir veids kā izzināt sevi, kā uzmundrināt sevi, kā palīdzēt sev tikt galā ar, piemēram, muguras sāpēm. Atceries, ka viena pati joga Tevi nespēs izdziedēt, svarīgi ir ne tikai nodarboties ar jogu, bet arī dzīvot veselīgi.

 • JOGAI NAV JĀBŪT DĀRGAI

Nav obligāti jādodas uz jogas nodarbībām dažādos fitnesa centros, izvēlies savam maciņam izdevīgāku variantu. Interneta adresē www.youtube.com var atrast vairākus youtube profilus, kas parādīs kā darboties ar jogu mājas apstākļos, varam ieteikt dažus, ko vērts pamēģināt.

Yoga with Adriene - šeit atradīsi gan veselu video sadaļu par jogu iesācējiem, dziedinošu jogu, fitnesa jogu, bet pati interesantākā sadaļa ir "Joga 30 dienas", kurā katru dienu jogas skolotāja Adriene iemāca kaut ko jaunu, saistībā ar jogu, piemēram, parādot dažādus jogas novirzienus - Hatha jogu, Shakti jogu.

Do You Yoga - ja izjūti sevī sacensību garu, šis youtube profils būs radīts tieši Tev, jo aicina ikvienu pievienoties 14 dienu jogas izaicinājumam, kas katru dienu aizņemtu vien nieka 10 minūtes. Do You Yoga aicina pievienoties viņu mājaslapā, un tālāk pilnībā par velti vari attīstīt savu jogas gariņu jebkur, sekot savai izaugsmei un diskutēt ar citiem jogas izaicinājuma dalībniekiem no visas pasaules. Do You Yoga profilā varēsi atrast arī vairākus video, par to kā iemācīties dažādas jogas pozas vai kā tieši atrast balansu, tās pildot.

Tara Stiles Yoga - šajā profilā nav tikai klasiskie jogas video, šeit atradīsi arī veselīgas receptes, gan arī viņas pieredzes stāstus un piedzīvojumus saistībā ar Taras jogas instruktores karjeru, ļaujot ikvienam skatītājam būt klāt viņas īpašajos notikumos, pat aizceļot uz Bali. Tara Stiles iemācīs Tev arī pareizu elpošanu.

Yoga By Candice - šajā profilā jogas video ir ļoti sastrukturizēti - pēc jogas nodarbības garuma, pēc tā uz kuras ķermeņa daļas vēlies koncentrēties savā jogas nodarbībā, ir iedalīts arī pēc tā, vai nodarbojies ar jogu no rīta, pēcpusdienā vai vakarā.
 • KO IZVĒLĒTIES?

Bikram joga - ideāla, piemēram, tiem, kuri vēlas cīnīties ar lieko svaru, nodarbības notiek telpā +40,6 grādu temperatūrā 90 minūtes, tāpēc vēlams katram individuāli izvērtēt, vai spētu šādu nodarbību izturēt. Bikram joga palīdz cīnīties arī hroniskām muguras un locītavu sāpēm.

Bikram Yoga, Rīga, Lāčplēša ielā 52/54 un Ventspils iela 65

Hatha joga - nostiprinās imunitāti, uzmundrinās, mazinās stresu, uzlabos atmiņu un koncentrēšanās spēju.

Urban Yoga, Rīga, Dzirnavu iela 53

Ashtanga joga - iemāca pacietību, palīdz gūt enerģiju, ietver sevī mācību, kura palīdzēs iepazīt sevi.

Jogas studija Vinyasa, Rīga, Antonijas iela 20

Kundalini joga - šis jogas veids ir saistīts ar meditāciju, kas palīdz attīstīt garīgo spēku.

Urban Yoga, Rīga, Dzirnavu iela 53

 • JOGAS APLIKĀCIJAS

Daily Yoga - piedāvā jogas video, kuros soli pa solim tiks mācītas dažādas jogas pozīcijas, iespēja sekot savai izaugsmei, pat uzzinot to, cik attiecīgajā dienā ir zaudētas kalorijas. Iespēja gūt motivāciju no citiem šīs aplikācijas lietotājiem un dalīties ar tiem savos iespaidos un pat foto uzņēmumos. Daily Yoga aplikācijā atradīsi arī jogai atbilstošu mūziku. 

Pocket Yoga  -  šajā aplikācijā atradīsi visdažādākās jogas pozīcijas, tostarp uzzinot gan šo pozīciju nosaukumus, gan aprakstu par tām, gan pats galvenais - ko konkrētā pozīcija var uzlabot un sniegt.

Universal Breathing: Pranayama - liela nozīme, nodarbojoties ar jogu, ir pareizai elpošanai, tāpēc lūk, aplikācija, kura to palīdzēs pilnveidot.
xoxo, 
Annija Šreitmane & Andra Marta Krēsliņa
www.lattitude.lv - Fashion and Lifestyle Blog

You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook

Instagram