DIY Lace Up Top | Lattitude Blog

8:46 PM


Short on cash or just feeling creative and want to freshen up Your wardrobe? This DIY might be just the thing for You!

Nepieciešams ietaupīt vai jūties radoša un vēlies atsvaidzināt savu garderobi? Šis Dari Pats raksts varētu būt piemērots tieši Tev!

What You'll need:

 • A shirt, a blouse or a dress of your choosing
 • A ribbon
 • Round through which You'll pull the ribbon
 • A glue gun
 • A pair of small scissors
 • A pair of big scissors
 • Paper napkins

Kas Tev nepieciešams:
 • Krekls/blūze vai kleita pēc pašas izvēles
 • Aplīši, kuriem vērsi cauri lentīti
 • Lentīte
 • Līmes pistole
 • Mazās šķērītes
 • Lielās šķēres
 • Salvetes

Step No. 1 - Choosing the piece of clothing
Pick the article of clothing that You'd like to freshen up. You don't even need to go to the store to buy a new shirt, just rummage through your closet, take an old shirt, blouse or dress and use that. We picked a blouse, but You're better off choosing a cotton shirt or dress as it would be much easier, You should pick a garment that isn't too thick as it will be easier to work with.

1. solis - Apģērba izvēle
Izvēlies apģērbu, kuru vēlies pārveidot. Vari pat nesteigties uz veikalu pēc jauna krekla, labāk izskati sava skapja saturu, paņem kādu vecu kreklu, blūzi vai kleitu un uzlabo to. Mēs izvēlējāmies blūzi, bet vēl vieglāk būs ar kokvilnas krekliņu vai kleitiņu, vēlams, lai audums būtu plāns, tā būs vieglāk.
Step No. 2 - Cutting the slit
Place the garment of Your choosing on a flat surface and make a straight cut in the middle of the collar, stop cutting once You feel that the cleavage will be deep enough. You should decide and measure beforehand as the cut might be too deep. If you have a pair, using fabric scissors would be the best option.

2. solis - Šķēluma iegriešana
Uzklāj apģērbu uz līdzenas darba virsmas un iegriez apkaklītei pa vidu tik tālu cik gribēsi izgriezumu. Iepriekš vari nomērīt sev individuāli, kā tieši Tev derēs. Vieglāk būs iegriezt ar auduma šķērēm.Step No. 3 - Cutting the triangle
After that You ought to cut the fabric so that it forms a triangle like in the picture below. You should decide the width of the cut by Yourself as it largely depends on preference.

3. solis - Trijstūra izgriešana
Pēc tam iegriez audumu vēl gar katru no sāniem, tā kā redzi  foto. Cik daudz un plaši griezt, arī skaties pēc pašas vēlmēm.Step No. 4 - Placing the circles
Place the metal circles onto the fabric by the cuts that You just made so that You'll know how many You'll need. Make sure that the spaces between the circles are even.

4. solis - Aplīšu likšana
Saliec aplīšus, lai saprastu cik daudz Tev tos vajadzēs. Nomēri, lai ir vienādas atstarpes.


Step No. 5 - Cutting the holes or attaching the circles
This next step depends on your preference and what seems more convenient to You. There are two options - begin by gluing the circles onto the fabric, after that cut the holes under the circles depending on where the circles are. Or the second option - after placing the circles onto the fabric as in Step No. 4, leave a mark in the middle of the circle, make a hole and glue on the circles after that.
When gluing on the circles - place a paper napkin between the layers of the fabric so that the front and back of the shirt does not glue together.

5. solis - Caurumu izgriešana vai aplīšu piestiprināšana
Tagad vari savu nākamo soli izvēlēties, kā tev šķiet Tev varētu būt ērtāk. Opcijas ir divas - ar līmes pistoli sāc pie auduma līmēt aplīšus un caurumus izgriez vadoties jau pēc tā, kur aplīši ir piestiprināti. Vai otra opcija - tad, kad iepriekšējā solī nomēri to, kur aplīši tiks pēc tam nostiprināti, tur lēnām izgriez caurumiņus un piestiprini aplīšus pēc tam.
Kad līmē klāt aplīšus - paklāj zem krekliņa augšējās daļas salveti, lai krekliņa abas puses nesalīmējas kopā.Step No. 6 - Adding the ribbon
This step is a breeze - put the ribbon through the holes as You would a shoe lace. 

6. solis - Lentītes izvēršana
Tagad pavisam vienkārši - cauri aplīšiem izver lentīti, gluži kā kurpju šņores.


And that is all - You're done!!!!!

Un tas arī viss - gatavs!!!!!Leave a comment below and tell us how You liked this DIY and if You're planning on trying it out Yourself, show us how it turned out! :)


Atstāj lejā komentāru par to kā Tev patika šis Dari pats projekts un vai plāno savu skapi atjaunot ar šādu apģērba gabalu, kā arī par to kā Tev veicās! :)


xoxo,
Annija Šreitmane & Andra Marta Krēsliņa
www.lattitude.lv - Fashion and Lifestyle Blog
Lattitude Blog

You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook

Instagram